Preskočiť na obsah
Timotej Sklenár

Stavebníctvo

Timotej Sklenár

Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Obec
Dlhá
Od roku
2020
IČO
53 018 389

Timotej Sklenár

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
919 01 Dlhá
Na trhu od
11. marca 2020
IČO
53 018 389
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.35)
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Podnikanie v číslach

6
rokov na trhu
2020
rok vzniku
2
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Timotej Sklenár

Timotej Sklenár – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Dlhá. Podniká od 11. marca 2020.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov a prípravné práce k realizácii stavby.

Základné údaje

Obchodné meno
Timotej Sklenár
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
53 018 389
Dátum vzniku
11. marca 2020
Miesto podnikania
919 01 Dlhá
Živnostenský register
Okresný úrad Trnava, vložka č. 250-44847
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.35)
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Timotej Sklenár zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

  • Prípravné práce k realizácii stavby

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Timotej Sklenár?

Miesto podnikania je v obci 919 01 Dlhá.

Čím sa Timotej Sklenár zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; prípravné práce k realizácii stavby.

Aké je IČO – Timotej Sklenár?

IČO je 53 018 389.

Odkedy podniká Timotej Sklenár?

Podnikanie začalo 11. marca 2020. Na trhu pôsobí 6 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Timotej Sklenár podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese timotej-sklenar.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.